Kontaktinformasjon

Basecamp

Sartorvegen 12
5353 Straume, Norway
Google Maps | Ansatte

+47 99 46 88 70
post@basecamp-sotra.no

Eli M. Skjerping

Veileder & medvandrer

45 77 25 40
eli@basecamp-sotra.no

Anette Lokøy Fjæreide

Redesigner & motivator

45 00 51 67
anette@basecamp-sotra.no

Alexander Espeland

Erfaringskonsulent & sykkelreparatør

94 12 49 79
alexander@basecamp-sotra.no

Joachim Vågseth Dalland

Mekanikar & motivator

45 51 98 38
joachim@basecamp-sotra.no

Anette Kålås

Miljøterapeut & frivillighetskoordinator

94 21 03 57
anettek@basecamp-sotra.no

Amalie Oldeide

Sykkelreparatør

46 74 30 98
amalie@basecamp-sotra.no

Håkon Lyngøy

Miljøarbeider Basecamp Vognpatrulje & Matbank

48502650
hakon@basecamp-sotra.no

Jon Andreas Tjentland

Daglig leiar & ungdomsdiakon

99 46 88 70
jonandreas@basecamp-sotra.no

lukk

Kontakt oss

Tlf: 99 46 88 70
post@basecamp-sotra.no


lukk

Bestill time

Vi har ledig kapasitet. Fyll ut bestillingsskjemaet og vi svarer deg omgående.


Vi bruker cookies på våre nettsider. Her er vår personvernerklæring.

Jeg godtar