Kontaktinformasjon

Basecamp

Sartorvegen 12
5353 Straume, Norway
Google Maps | Ansatte

+47 99 46 88 70
post@basecamp-sotra.no

Jon Andreas Tjentland

Daglig leder & ungdomsdiakon

99 46 88 70
jonandreas@basecamp-sotra.no

Renate Olsen

Miljøarbeider

94 21 03 57
renate@basecamp-sotra.no

Eli M. Skjerping

Veileder & medvandrer

45 77 25 40
eli@basecamp-sotra.no

Anette Lokøy Fjæreide

Redesigner & motivator

45 00 51 67
anette@basecamp-sotra.no

Raymond Riise

Mekaniker & motivator

40 33 77 29
raymond@basecamp-sotra.no

Alexander Espeland

Sykkelreparatør & miljøarbeider

94 12 49 79
alexander@basecamp-sotra.no

Amalie Oldeide

Sykkelreparatør

46 74 30 98
amalie@basecamp-sotra.no

lukk

Kontakt oss

Tlf: 99 46 88 70
post@basecamp-sotra.no


lukk

Bestill time

Vi har ledig kapasitet. Fyll ut bestillingsskjemaet og vi svarer deg omgående.


Vi bruker cookies på våre nettsider. Her er vår personvernerklæring.

Jeg godtar